Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Knyki

Knyki, zachodniopomorskie

  • 550 000 zł
  • 120 m²
  • 4 583,33 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Balawen...

Skontaktuj się

Dom Knyki

Knyki, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

550 000 zł

120 m²

4 583,33 zł/m²

Dom Knyki

Zaktualizowane: 8 maja 2026

550 000 zł 120 m² 4 583,33 zł/m²

Rodzaj domu:
część domu
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
10 100 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1936

Rodzaj domu:

część domu

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

10 100 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1936

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (4 583,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 120 m² (110 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: część domu; rok budowy: 1936
  •   materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 10 100 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: piec
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Hestia Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: HES29258

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Knyki. Oferta obejmuje działki o łącznej powierzchni 1,10 ha, dom mieszkalny o powierzchni około 120 m², liczne zabudowania gospodarcze, garaże, wiaty, owocujący sad oraz zadbany ogród.

To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności, kontaktu z naturą oraz nieruchomości z dużym potencjałem adaptacyjnym i inwestycyjnym. (...)

Agent

Patrycja Balawender

570 988...

570 988 072

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 988...

570 988 072

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl